Projekt i realizacja responsywnej strony internetowej dla firmy F. P. H. "ZOFJÓWKA" Michał Zapała

Opis zlecenia:

Sprawa na pozór prosta - stworzyć stronę internetową, która miała prezentować ofertę firmy, zajmującej się przetwórstwem drewna.
Po przeanalizowaniu mocnych i słabych stron konkurencji naszego klienta, okazało się, że nasz produkt musi być konkurencyjny wobec przynajmniej kilkuset innych witryn internetowych o tej samej tematyce. Aby zapewnić widoczność serwisu w wyszukiwarkach i pozyskać ruch na stronie na poziomie pozwalającym na dalsze rozwijanie biznesu przez naszego klienta, musieliśmy zadziałać na wielu obszarach.
Po pierwsze, jako cel postawiliśmy sobie stworzenie strony internetowej, która pod względem zastosowanych rozwiązań znacznie przewyższa strony konkurencyjne wraz z systemem zarządzania treścią CMS. Po drugie, wykreowanie wizerunku firmy, jako przedsiębiorstwa społecznie odpowiedzialnego i uwypuklenie informacji o proekologicznych działaniach firmy. Po trzecie, stworzyć odpowiednio rozbudowany kontent. Po czwarte wdrożyć dorbiazgową optymalizację strony pod kątem wyszukiwarki Google i w końcu zadbać o prawidłową indeksację witryny.

responsive design

Efekty:

Strona responsywna, prawidłowo wyświetlająca się na komputerach stacjonarnych, tabletach i telefonach wyposażonych w przeglądarkę internetową, która pod względem zastosowanych rozwiązań przewyższa strony firm konkurencyjnych.

Elastyczność, pozwalająca na łatwą rozbudowę strony oraz wdrażanie aktualizacji kodu oraz layout.

Rozbudowany kontent, uwypuklający atuty działalności firmy

Mocny start serwisu. Szybka indeksacja strony w wyszukiwarce Google.